Anasayfa | Site Haritası | İletişim
Türkçe | English
English

KURUMSAL

Tarihçe
Kronoloji
Öncülügümüzde (İlklerimiz)
Rakamlarla Gülsan
Vizyonumuz
Misyonumuz
Değerlerimiz
Gülsan Holding'in gücü
Gülsan Holding'in prensipleri
Unutamadıklarımız
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu
 

UNUTAMADIKLARIMIZ

 

" Bir işyerinin başarısının temelinde çalışanları vardır "
                                                               
                                                                 M.NACİ TOPÇUOĞLU

 

NACİ TOPÇUOĞLU (1941-2008)
1941 yılında Kilis’te doğan Naci Topçuoğlu , İlköğretimini Kilis’te tamamladı. Daha sonra babası Merhum Mustafa Hilmi Topçuoğlu ile birlikte Gaziantep’e geldi. Gaziantep Ticaret Lisesi’nden mezun oldu. Ankara Ticari İlimler Akademisi İşletme Fakültesini bitirdi. Üniversite’yi bitirdikten sonra Van’da yedek subay olarak vatani görevini yaptı. 1967 yılında abisi Ali Topçuoğlu ile birlikte Topçuoğlu otomotivi kurdu. Şıhcan Caddesi’ndeki Topçuoğlu otomotiv olarak Fiat Traktör, Kamyon ve Otobüs ile yedek parça satıcılığı yaptı. 1976 yılında Gaziantep Başpınar Organize Sanayi Bölgesi’nde 3 bin metrekarelik alanda 40 işçisiyle birlikte sanayiciliğe başladı.

 

" Hayırsever işadamı "


Merhum Naci Topçuoğlu , Kilis’te yaptırdığı modern aşevinden her gün fakirlere yemek dağıttırırdı. Ayrıca , Ramazan aylarında da büyük gıda yardımlarında bulunurdu. Merhum Naci Topçuoğlu , annesi İnayet Topçuoğlu adına sağlık ocağı yaptırtarak , Büyükşehir Belediyesine tahsis etti. Ayrıca Topçuoğlu , Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde çok modern Gaziantep Üniversitesi Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulunu yaptırarak , sanayici ara eleman yetiştirmesini sağladı.Ayrıca Topçuoğlu, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi'nde çok modern Gaziantep Üniversitesi Naci Topçuoğlu Meslek Yüksek okulunu yaptırarak, sanayici ara eleman yetiştirmesini sağladı.

 

" Sanayi Odası'nda öncülük yaptı "


1989 yılında kurulan Gaziantep Sanayi Odası kuruluşunda etkin rol oynayan Naci Topçuoğlu , 10 yıl boyunca Sanayi Odası Meclis Başkanlığı görevini yaptı. Merhum Topçuoğlu, Sanayi Odası’nın kurucu üyeliğini de yaparken , Merhum Sani Konukoğlu ve Merhum Kamil Şerbetçiyle birlikte odanın daha iyi bir noktaya gelmesi için büyük bir mücadele örneği verdi.

 

" Gaziantepspor'da yöneticilik yaptı "


Naci Topçuoğlu , Gaziantepspor’da uzun süre As Başkanlık görevinde bulundu.Topçuoğlu , her zaman Gaziantepspor’a destek oldu.

 

Tedavi için gittiği İstanbul’da hayatını kaybeden Gaziantep Sanayi Odasının İLK Meclis Başkanı , Gülsan A.Ş. ve Kaşmir Halı Yönetim Kurulu Başkanı sanayici , işadamı Merhum Naci Topçuoğlu son yolculuğuna gözyaşlarıyla uğurlandı. Merhumu rahmetle anıyoruz.

 

 

(342) 337 11 80 (8 hat)
(342) 337 20 28
info@gulsanholding.com
http://www.facebook.com/gulsanholding
http://www.twitter.com/gulsanholding