Ad / Soyad * :
Telefon :
E-Posta * :
Açiklama
:
Güvenlik Kodu*

:

* isaretli alanlari doldurmak zorunludur

Anasayfa | Site Haritası | İletişim
Türkçe | English
English

ÜRÜNLERİMİZ

PP BCF Halı İpliği
PP Spunbond Nonwoven
Hijyenik Film
PP Torba
Sentetik İplikler
 

PP TORBA

Ürün Broşürü Detaylı Bilgi İstiyorum

PP Torba üretimi yapan firmalar arasında dünyada İlk sıralarda yer alan ayrıca Avrupa, Balkanlar ve Ortadoğunun en büyük üretim tesisi ünvanını da taşıyan Gülsan; sektöründe pek çok İlke imza atmıştır.

 

İlk dokuma torba, İlk tübüler file torba, İlk şeffaf  patates torba, İlk geniş ebat haral torba, İlk lamineli torba, İlk lamineli kömür torbası, İlk lamineli ventilli torba, ilk Alçı torbası, ilk pp çimento torbası, tarım sektöründe kullanılan bez kumaşın yerine ilk sergilik takviyeli kumaş üretimi, yine tarım sektöründe kullanılan ilk Tarım Koruma Örtüsünü  ve ilk blok bottom torba üretimi Gülsan tarafından gerçekleştirilmiştir. Yıllık 650.000.000 adet torba üretim kapasitesi olan tesislerde 8 renge kadar baskı yapılabilmektedir.

 

%100 orijinal PP hammaddeden üretilen torbalar, istendiğinde Gülsan bünyesindeki boya tesislerinde üretilen masterbatch ile farklı renklerde üretilebilmektedir. İstenilen renk ve gramajlarda üretilebilen PP torbalara, çift yüze ve tabana 8 renge kadar flekso baskı veya fotoğraf kalitesinde film uygulamalı baskı yapılabilmektedir. Torbalar dış etkenlerden etkilenmeyecek Gülsan'a ait  ambalaj şekli ile sevk edilmektedir.

 

Geri dönüşebilen PP torbalar, kullanımından sonra elde edilen granül birçok sanayi dalında hammadde olarak kullanılmaktadır. Ayrıca bilindiği üzere PP non-toxic bir malzeme olması sebebiyle toprağa ve suya zarar vermez, doğa dostudur.

 

Blok bottom torba üretiminde dünya  lideri olan Gülsan Holding bu torbaların üretiminde  gerekli olan makinaların geliştirilmesi için üretici firmayla ortak çalışmalar yapmış ve dünya ekonomisine kazandırmıştır. Ayrıca pazarın büyümesi için yapılan Ar-Ge çalışmalarıyla PP torbaların birçok kullanım alanına ikame edilmesi sağlanmıştır.(342) 337 11 80 (8 hat)
(342) 337 20 28
info@gulsanholding.com
http://www.facebook.com/gulsanholding
http://www.twitter.com/gulsanholding